W tworzeniu garderoby warto zwracać uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale także na praktycznie zastosowanie mebla. W firmie Artest poznaliśmy już wiele potrzeb Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie produkować i dostarczać różnorodne rozwiązania do szaf umożliwiające stworzenie wyposażenia Twoich marzeń! Już od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji akcesoriów takich jak drążki i uchwyty, które powstały z myślą o Klientach ceniących sobie jakość. Przekonaj się, co wyróżnia nasze wyroby i jakie cele przyświecają nam w codziennej pracy!

Wybieraj spośród szerokiej gamy akcesoriów do szaf od Artest!

Staramy się stale uzupełniać nasz asortyment o rozwiązania, dzięki którym Twoja garderoba stanie się nie tylko funkcjonalną przestrzenią, ale również najbardziej stylowym meblem w Twoim domu! W Artest dokładamy wszelkich starań, aby drążki i uchwyty były dodatkami, dzięki którym wzbogacisz wnętrze i sprawisz, że stanie się bardziej oryginalne i praktyczne. Proponowane akcesoria do szaf sprawią, że zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania ulubionych ubrań takich jak sukienki, marynarki czy koszule, dzięki czemu lepiej zorganizujesz przestrzeń w swoim domu!

Produkty, które powstały z pasji do mebli!

To, co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo, to przede wszystkim chęć ciągłego doskonalenia się, szczegółowy dobór asortymentu do potrzeb Klientów oraz sprawne zarządzanie siecią logistyczną. Producent drążków meblowych i uchwytów do szaf Artest na każdym kroku stawia na jak najlepsze rozwiązania, szukając innowacyjnych pomysłów, które w ciekawy sposób wzbogacą rynek meblarski. W naszych działaniach, skupiających się wokół produkcji i dystrybucji akcesoriów do garderoby, stawiamy na elastyczność, profesjonalizm i jakość, dzięki którym jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych Klientów!

Przekonaj się, jakie branże wspieramy w Artest!

Jako producent funkcjonalnych i nowoczesnych dodatków do garderoby stawiamy na współpracę z doświadczonymi stolarzami i projektantami wnętrz z całego kraju, dzięki którym jesteśmy w stanie wspierać różne branże. Rozwiązania Artest takie jak drążki i uchwyty do szaf znajdziesz w miejscach takich jak:

  • garderoby i regały w nowoczesnych mieszkaniach,
  • gabinety lekarskie,
  • urzędy,
  • banki,
  • hotele.

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło